Targi Ochrony Środowiska POL-ECO

W dniach 23-24 października br. eksperci Zespołu LIFE Climate CAKE wzięli udział w największych w Polsce, Centralnej i Wschodniej Europie międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POL-ECO, na których mogli odbyć wiele ciekawych spotkań i dyskusji będących w obszarze zainteresowania projektem.

Celem targów POL-ECO jest szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie wystawców w znalezieniu partnerów biznesowych i inwestorów.

Co roku na targi zapraszane są: samorządy i administracja publiczna, dysponenci funduszy, firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa i inwestorzy z branży OZE, budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, uczelnie wyższe oraz wiele innych.

Powrót

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.