Konferencja końcowa projektu LIFE SIDE

W dniach 27-28 listopada 2018 r. przedstawicielka zespołu projektowego LIFE Climate CAKE PL wzięła udział w konferencji końcowej projektu LIFE SIDE.

Głównym tematem konferencji było przedstawienie wniosków z opartego na literaturze raportu oceniającego wyniki EU ETS przygotowanego w ramach realizacji projektu LIFE SIDE oraz omówienie niektórych z najważniejszych kwestii reformy systemu EU ETS po 2020 r.

Udział w konferencji, poza merytorycznym aspektem, miał również wymiar networkingowy. W ramach projektu LIFE Climate CAKE PL zaplanowane zostały spotkania z innymi beneficjentami programu LIFE w celu wymiany doświadczeń w realizacji innych projektów LIFE, ze szczególnym uwzględnieniem projektów o podobnych celach i tematyce, w który to projekt LIFE SIDE się idealnie wpisuje.

Udział w konferencji LIFE SIDE dał też możliwość rozpropagowania projektu LIFE Climate CAKE PL pośród uczestników zainteresowanych tematyką prac badawczych w obszarze polityki energetyczno-klimatycznej oraz systemu EU ETS.

Więcej na temat projektu LIFE SIDE: http://lifesideproject.eu/

Powrót

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.